Historia marki

Historia-marki

Jako marka Lactacyd wiemy, że zdrowie kobiety wymaga specjalnej uwagi i troski. Posiadając ponad 60 lat doświadczenia, Lactacyd jest specjalistą od higieny kobiecej, z dziedzictwem poświęconym pielęgnacji intymnej.

Marka Lactacyd została utworzona we Francji w 1950 roku przez naukowców, którzy chcieli stworzyć efektywny produkt zapobiegający podrażnieniom. Prowadząc testy w poszukiwaniu najlepszych składników, odkryli zalety naturalnego kwasu mlekowego. Kwas mlekowy jest produkowany w sposób naturalny przez ciało kobiety jako ochrona okolic intymnych. W wyniku ich badań powstał produkt do higieny intymnej, który zaoferował kobietom delikatność, jakiej szukali dla higieny kobiecej. Skuteczność i tolerancję tego łagodnego środka myjącego udowodniono w licznych testach i potwierdzono dzięki użytkowaniu przez miliony kobiet na świecie.

Jako marka Lactacyd naprawdę rozumiemy potrzeby kobiet, w zakresie higieny intymnej i dostarczamy produkty dla każdego okresu w życiu, dając Ci rozwiązania spełniające Twoje codzienne potrzeby w zakresie świeżości i komfortu.