Ciąża

Dla większości kobiet ciąża jest najpiękniejszym okresem ich życia – nawet pomimo, że z fizycznego punktu widzenia przynosi ze sobą wiele zmian. Jako mama oczekująca dziecka, chcesz cieszyć się swoją ciążą i nie martwić się. Jednak ze względu na zmiany hormonalne kobieta w ciąży jest bardziej podatna na infekcje pochwy niż kobiety niebędące w ciąży. Ważna jest wiedza na ten temat.

Moja ciąża

Ciało kobiety przechodzi wiele zmian w ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy. Zmiany hormonalne, które są zupełnie naturalne w czasie ciąży i po porodzie, często wywierają negatywny wpływ na okolicę intymną. Błona śluzowa pochwy jest bardziej podatna na podrażnienia, a to zwiększa ryzyko infekcji. Przez całą ciążę, a szczególnie w trzecim trymestrze ważne jest, aby dobrze troszczyć się o swoją okolicę intymną.

Codzienne zapobiegaj infekcjom poprzez właściwą higienę intymną oraz, jeżeli to możliwe, wyeliminowanie innych czynników ryzyka (noś bawełnianą bieliznę, ogranicz spożycie cukru w diecie itp.). Produkt Lactacyd Pharma Ochronny został specjalnie opracowany, aby spełnić potrzeby kobiet w ciąży. Ogranicza ryzyko infekcji przez walkę z namnażaniem bakterii. Redukuje ryzyko podrażnień i łagodzi dyskomfort występujący w trakcie ciąży.